Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Furnizare "paine semialba"
- Număr anunț
- SCN1063611
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
- Furnizor / câștigător
- DAVEX AGRO SRL (CUI 12964433)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.580 RON
- Valoare atribuită
- 60.357,01 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2020 12:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1035025
- Termen limită
- 03.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077586
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- Declaratie propria raspundere.pdf
- FisaDate_DF1077586.pdf
- FORMULARE - Paine 2020.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAVEX AGRO SRL CUI RO 12964433
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MANAGEMENT OBJECTIVES S.A. CUI RO16418035
Valoare atribuită
60.357,01 RON
din 63.580 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 3.222,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.