Ofertă acceptată Cumpărare directă

TELEFON Samsung Galaxy S20 FE DS Cloud Red LTE/6.5"/OC/6GB/128GB/32MP/12MP+8MP+12MP/4500mAh

Număr anunț
DA31288468
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.096.254 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
05.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.096.254 RON