Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

"Servicii de elaborare proiect tehnic+Lucrari executie+Furnizare ehipamente tehnologice si BMS+Asistenta tehnica" la obiectivul : "Reparatii capitale, modernizare si eficientizare energetica - SPITAL MUNICIPAL Sf.Ierarh Dr.Luca ONESTI" - Cod SMIS 118007

Număr anunț
CN1021446
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.839.145,51 RON
Valoare atribuită
23.257.394,65 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
26.05.2020 17:51
Anunț de atribuire
CAN1045716
Termen limită
11.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1085004

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
MANELLI IMPRESA CUI 06746680724
Asociați 1
Subcontractanți 3
GEA GASINSTAL SRL CUI 36726129
UCERG SRL CUI RO31506602

Valoare atribuită

23.257.394,65 RON

din 23.839.145,51 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 581.750,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.