Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANSAMBLU MODULAR DIN CONTAINERE METALICE- POSTUL DE POLITIE FAGETELU, JUD. OLT conform ADV1310756

Număr anunț
DA31274293
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.673.433 RON
Data publicării
31.08.2022 00:00
Data finalizării
05.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.673.433 RON