Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță privind efectuarea testului investitorului privat prudent

Număr anunț
DA31239390
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Cod CPV
72221000-0 · Servicii de consultanta privind analiza economica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.495.929 RON
Data publicării
24.08.2022 00:00
Data finalizării
05.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.495.929 RON