Atribuită Cumpărare directă

Ansamblu electrovalva pt MAN 35320 (B32UBU)

Număr anunț
DA35652902
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
34321200-5 · Cutii de viteze (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.280,70 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280,70 RON