Ofertă acceptată Cumpărare directă

Compresor VRV Daikin, placa inverter , placa filtru ,agent frigorific,azot ,kit montaj

Număr anunț
DA31294093
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.059.361 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
05.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.059.361 RON