Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit repearatii rasina poliesterica + intaritor+ fibra de sticla

Număr anunț
DA31300035
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.783.320 RON
Data publicării
02.09.2022 00:00
Data finalizării
05.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.783.320 RON