Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa 12.5/80-18 (340/80-18) Petlas IND25 14PR

Număr anunț
DA31308510
Autoritate contractantă
Comuna Magiresti (Primaria Magiresti) (CUI 4353099)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.832.484 RON
Data publicării
05.09.2022 00:00
Data finalizării
05.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.832.484 RON