Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plan topografic in sistem avizat OCPI strada Barsei lucrare drum si lucrare canalizare

Număr anunț
DA31298037
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.142.330 RON
Data publicării
02.09.2022 00:00
Data finalizării
05.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.142.330 RON