Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM SOLICITARE NR.7048/02.09.2022

Număr anunț
DA31309823
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
43.309.701 RON
Data publicării
05.09.2022 00:00
Data finalizării
05.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.309.701 RON