Atribuită
Anunț de participare
Furnizare mijloace de transport si echipamente aferente proiectului : " Linie verde de transport public, utilizand mijloace de transport cu motor electric, hibrid sau norma de poluare redusa"
- Număr anunț
- CN1021534
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- ANADOLU AUTOMOBIL ROM SRL (CUI 13610337)
- Cod CPV
- 34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.719.115 RON
- Valoare atribuită
- 24.588.024,88 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1045408
- Termen limită
- 14.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 106-256135
- Documentație de atribuire
- DF1085258
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.part1-semnat.rar.p7s
- Caiet de sarcini.part2-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1085258.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Model Contract de furnizare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANADOLU AUTOMOBIL ROM SRL CUI RO 13610337
Valoare atribuită
24.588.024,88 RON
din 21.719.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro