Anulată Anunț de participare

Servicii elaborare studii: Lot 1 – Elaborarea Strategiei de dezvoltare durabila a judetului Teleorman pentru perioada 2021-2030, Lot 2 – Actualizare Plan de Amenajare a Teritoriului Judetean Teleorman.

Număr anunț
SCN1063632
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Cod CPV
79311000-7 · Servicii de studii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646.000 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
25.02.2020 10:12
Anunț de atribuire
SCNA1038813
Termen limită
25.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1076785

Documente

Documentația de atribuire
Control ex-ante

Loturi (2)

Estimat: 646.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Elaborarea Strategiei de dezvoltare durabila a judetului Teleor… 116.000 RON Anulat
2 Actualizare Plan de Amenajare a Teritoriului Judetean Teleorman… 530.000 RON Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
BASIC RESAL SRL CUI RO38165391
Terți susținători 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.