Ofertă acceptată Cumpărare directă

KALANCHOE BLOSSFELDIANA H25 D10,5CM

Număr anunț
DA31313040
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL SMEENI (CUI 3724474)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
05.09.2022 00:00
Data finalizării
06.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON