Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigintie de santier pentru obiectivul „Construire poduri și podețe în comuna Mărgineni

Număr anunț
DA31309105
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.933.726 RON
Data publicării
05.09.2022 00:00
Data finalizării
06.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.933.726 RON