Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIERE AUTO METAL 10-16, 12-22,16-27, 40-60,50-70, 60-80, 70-90, 80-100, MM

Număr anunț
DA31303913
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Cod CPV
44167200-0 · Flanse si coliere pentru reparatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
28.670.965 RON
Data publicării
05.09.2022 00:00
Data finalizării
06.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.670.965 RON