Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat

Modernizarea sistemului automat de recunoaştere a numerelor plăcuţelor de înmatriculare (ANPR) pentru controlul trecerii frontierei

Număr anunț
CN1021514
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
Furnizor / câștigător
HELINICK (CUI 1593623)
Cod CPV
30233141-1 · Matrice redundanta de discuri independente (RAID) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.948.241 RON
Valoare atribuită
2.317.102,44 RON 21,4% sub estimat
Data publicării
03.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1042789
Termen limită
03.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 106-256161
Documentație de atribuire
DF1085086

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELINICK CUI RO 1593623
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Asociați 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
CARO COMP SRL CUI RO 1221174
SECUNET PROJECT SRL CUI RO 35612240
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.317.102,44 RON

din 2.948.241 RON estimat 21,4%

Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 631.138,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.