Atribuită
Anunț de participare
Reabilitare retea de apa potabila, construire bransamente si realizare retea de hidranti in satele Lipanesti, Sipotu si Zamfira, comuna Lipanesti, judetul Prahova - Proiectare
- Număr anunț
- SCN1000410
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA LIPANESTI (CUI 2845060)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.595,90 RON
- Valoare atribuită
- 19.595,80 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 15:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1000275
- Termen limită
- 04.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001192
Documente
Documentația de atribuire
- AVIZE.rar.p7s
- certificat urbanism.pdf.p7s
- Contract servicii proiectare.doc.p7s
- FisaDate_DF1001192.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Raport expertiza.pdf.p7s
- rid. topo - partea 1.rar.p7s
- rid. topo - partea 2.rar.p7s
- rid. topo - partea 3.rar.p7s
- rid. topo - partea 4.rar.p7s
- rid. topo partea 5.rar.p7s
- SF - parte desenata.rar.p7s
- SF - parte scrisa.docx.p7s
- studiu geo.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
19.595,80 RON
din 19.595,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro