Atribuită Cumpărare directă

Filtru antibacterian pentru spirometrul Spirolab, Vitalograph

Număr anunț
DA35652092
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.450 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.450 RON