Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de aparare de mal strada Stejarului parau Tarsica, consolidare si extindere ziduri existente

Număr anunț
DA35653674
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
TOMINA CONT SRL (CUI 7539550)
Cod CPV
45243300-5 · Lucrari de constructii de pereti de protectie a malurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
398.777,58 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398.777,58 RON