Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar dosare de incopciat 1/1 1 / 1 cu ghiare din carton duplex alb 230g 230gr 230 g gr grame B4U

Număr anunț
DA31310820
Autoritate contractantă
COMUNA BLAJEL (PRIMARIA COMUNEI BLAJEL) (CUI 4241168)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
05.09.2022 00:00
Data finalizării
06.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON