Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,8% sub estimat

FURNIZARE GAZE NATURALE LA TRIBUNALUL MARAMUREŞ 2018

Număr anunț
SCN1000398
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MARAMURES (CUI 3695026)
Furnizor / câștigător
E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA (CUI 22043010)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224.702,80 RON
Valoare atribuită
85.758,04 RON 61,8% sub estimat
Data publicării
20.04.2018 14:00
Anunț de atribuire
SCNA1000023
Termen limită
04.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1001265

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

85.758,04 RON

din 224.702,80 RON estimat 61,8%

Adjudecat la 38,2% din estimat · economie 138.944,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.