Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de mentenanta (operatii de service si intretinere) sisteme video si sisteme alarmare 12 luni

Număr anunț
DA31310849
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.742.532 RON
Data publicării
05.09.2022 00:00
Data finalizării
06.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.742.532 RON