Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatii tehnice Punere în siguranță zid de sprijin strada Mihai Eminescu, orașul Slănic Moldova

Număr anunț
DA31292922
Autoritate contractantă
ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.197.917 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
06.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.197.917 RON