Atribuită Cumpărare directă

Geanta laptop Lenovo Casual Toploader T210, 15.6", Negru

Număr anunț
DA35653519
Autoritate contractantă
COMUNA LUGASU DE JOS (CUI 4411300)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30237270-2 · Genti pentru computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
176,46 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,46 RON