Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,8% sub estimat
Servicii de asigurare RCA
- Număr anunț
- SCN1000392
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 99.116 RON 23,8% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2018 13:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1000145
- Termen limită
- 07.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001189
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001189.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Model contract vizat CFP-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
99.116 RON
din 130.000 RON estimat
23,8%
Adjudecat la 76,2% din estimat · economie 30.884 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.