Ofertă acceptată Cumpărare directă

REABILITARE INTERIOARA SI EXTERIOARA SCOALA SAT TAMASOAIA, COM. COTOFANESTI, JUD. BACAU

Număr anunț
DA31307311
Autoritate contractantă
COMUNA COTOFANESTI (CUI 4353110)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
20.568.367 RON
Data publicării
05.09.2022 00:00
Data finalizării
06.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.568.367 RON