Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICE CALCULATOARE, IMPRIMANTE

Număr anunț
DA31303502
Autoritate contractantă
COMUNA CERASU (CUI 2843205)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.385.797 RON
Data publicării
02.09.2022 00:00
Data finalizării
06.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.385.797 RON