Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
ACORD CADRU - ACHIZITIONARE CARTUSE SI TONERE PENTRU CONSILIUL JUDETEAN PRAHOVA, CENTRUL MILITAR JUDETEAN SI INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA PRAHOVA, PENTRU ANII 2018-2019
- Număr anunț
- 427486
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453.870 RON
- Valoare atribuită
- 440.276,72 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2018 12:25
- Anunț de atribuire
- 224895
- Termen limită
- 07.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- 322890
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 3
Individuala
Alți participanți 1
-
Valoare atribuită
440.276,72 RON
din 453.870 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 13.593,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.