Atribuită Cumpărare directă

Servcii de inregistrare a vanzarilor si a achizitiilor mai-decembrie 2024

Număr anunț
DA35652096
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
ŢIGĂNAŞU ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 46071271)
Cod CPV
79211120-3 · Servicii de inregistrare a vanzarilor si a achizitiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.080 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.080 RON