Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE SI LIVRARE PACHET HARTIE - PENTRU SECTIA PROGRAME AL MNLR

Număr anunț
DA35653637
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE (CUI 4192510)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
22990000-6 · Hartie pentru utilizare grafica, hartie nestratificata si neimpermeabilizata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
155,73 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,73 RON