Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterii Litiu Detectori Wireless Fum

Număr anunț
DA31296852
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IALOMITA (CUI 9677975)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.162.035 RON
Data publicării
02.09.2022 00:00
Data finalizării
06.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.162.035 RON