Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acces Internet prin Fibra Optica

Număr anunț
DA31302380
Autoritate contractantă
R.N.P. Romsilva Administratia Parcului Natural Lunca Muresului RA (CUI 25645525)
Cod CPV
72411000-4 · Furnizori de servicii de internet (ISP) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.401.600 RON
Data publicării
02.09.2022 00:00
Data finalizării
06.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.401.600 RON