Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV. PAZA desfasurare expozitie 5 secole de istorie si cultura a romanilor. De la Tepes la Brancusi

Număr anunț
DA31320270
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
38.180.120 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
07.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.180.120 RON