Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari Interventie Echipamente Climatizare

Număr anunț
DA31319351
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI CLUJ (CUI 4288144)
Cod CPV
45331200-8 · Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.195.141 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
07.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.195.141 RON