Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale promotionale personalizate (medalii, mape, fanioane ) Consiliul Judetean Ialomita.

Număr anunț
DA31307713
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.153.510 RON
Data publicării
05.09.2022 00:00
Data finalizării
07.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.153.510 RON