Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie punte fata si cutie transfer autospeciala Renault MAI 59428

Număr anunț
DA31316262
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
Cod CPV
50114200-9 · Servicii de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
-2.001 RON
Valoare atribuită
9.133.523 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
07.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.133.523 RON

din -2.001 RON estimat