Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP Langkawi 21C2 i5-1155G7 15.6' HD 8GB DDR4 256GB Win11

Număr anunț
DA31315117
Autoritate contractantă
DIRECȚIA PENTRU AGRICULTURĂ JUDEȚEANĂ SIBIU (CUI 37578543)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.307.081 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
07.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.307.081 RON