Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,4% sub estimat
Diverse consumabile medicale
- Număr anunț
- 184574
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.913.467,98 RON
- Valoare atribuită
- 5.416.019,25 RON 8,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.04.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 190546
- Termen limită
- 25.05.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 080-180118
- Documentație de atribuire
- 322005
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
5.416.019,25 RON
din 5.913.467,98 RON estimat
8,4%
Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 497.448,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.