Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare bunuri imobile str. Școlii, nr.3 (fost 258) CF 106623, CF 101039, CF 106

Număr anunț
DA31315128
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.031.540 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
07.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.031.540 RON