Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII AUXILIARE ACHIZITIILOR PENTRU PROCEDURI DE CUMPARARE DIRECTA com. Otesani, Jud. Valcea

Număr anunț
DA31324355
Autoritate contractantă
COMUNA OTESANI (PRIMARIA COMUNEI OTESANI) (CUI 2541533)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.955.043 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
07.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.955.043 RON