Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie si igiena in spatiile apartinatoare U.A.T. Comuna Voivodeni

Număr anunț
DA35653122
Autoritate contractantă
COMUNA VOIVODENI (CUI 4323551)
Furnizor / câștigător
NAGYI ARANKA (CUI 29545707)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
49.770 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.770 RON