Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panouri de avertizare și semnalizare cu inscripționare pentru acces, fotografiat si filmat interzis

Număr anunț
DA31320558
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02146 Mangalia (CUI 13749883)
Cod CPV
44423400-5 · Panouri de semnalizare si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.337.224 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
07.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.337.224 RON