Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție furnizare și montare stații de autobuz în comuna Vulturu, județul Vrancea

Număr anunț
DA31318417
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Cod CPV
44212321-5 · Adaposturi pentru statiile de autobuz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.359.338 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
07.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.359.338 RON