Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bosch - GBH 180-LI - Rotopercutor SDS-Plus cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, 2 J

Număr anunț
DA31333876
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.018.590 RON
Data publicării
07.09.2022 00:00
Data finalizării
08.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.018.590 RON