Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MEDICINA SI PSIHOLOGIA MUNCII PENTRU SALARIATII PRIMARIILOR SI AS PERSONALI

Număr anunț
DA31331205
Autoritate contractantă
COMUNA TOMSANI (PRIMARIA COMUNEI TOMSANI JUD. VALCEA) (CUI 2541550)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.127.278 RON
Data publicării
07.09.2022 00:00
Data finalizării
08.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.127.278 RON