Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţie dotări coșuri de gunoi selective în cadrul proiectului „Mansardare și reabilitare școală g

Număr anunț
DA31334217
Autoritate contractantă
COMUNA ZAU DE CAMPIE (CUI 4375917)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.963.831 RON
Data publicării
07.09.2022 00:00
Data finalizării
08.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.963.831 RON