Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţie dotări echipamente IT și software educativ în cadrul proiectului „Reabilitare școală gimna

Număr anunț
DA31334062
Autoritate contractantă
COMUNA ZAU DE CAMPIE (CUI 4375917)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.963.831 RON
Data publicării
07.09.2022 00:00
Data finalizării
08.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.963.831 RON