Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSPECTIE TEHNICA PERIODICA AUTOVEHICUL CU MASA PESTE 3.5 TO, INSPECTIE TEHNICA PERIODICA AUTOTURISM

Număr anunț
DA31333132
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.292.998 RON
Data publicării
07.09.2022 00:00
Data finalizării
08.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.292.998 RON