Atribuită Cumpărare directă

Set difuzoare, geanta de transport

Număr anunț
DA35648558
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
CLEAN SOUND & LIGHT SRL (CUI 15963831)
Cod CPV
32342000-2 · Difuzoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.990 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.990 RON